BLUES JAMSESSIE
Elke 1e zondag van de maand is er een Blues Jamsessie in de Hommel. Uiteraard is iedereen hierbij van harte welkom. Zowel de muzikant als de luisteraar.
FOLKSESSIE
Elke 2e en 4e donderdag van de maand is er een Folksessie in de Hommel. Iedereen is hierbij van harte welkom zowel de muzikant als de luisteraar.
WEIRD COMPANY
Een band uit Rotterdam e.o. Met zang, saxofoon, toetsen, drums en gitaar speelt de band covers van the Beatles tot Maneskin en van Nirvana tot Joe Cocker
Geannuleerd THE UMBRELLA BROTHERS
Dit cover zangduo laat ons van smartlap tot ska en nog veel meer popmuziek horen. Kortom feestje
FOLKSESSIE
Elke 2e en 4e donderdag van de maand is er een Folksessie in de Hommel. Hierbij is natuurlijk iedereen van harte welkom zowel de muzikant als de luisteraar
ALKATRAZ
Een op dit moment nog 5koppige blues-rock- band (toetsenisten meld je aan😉) met al de nodige podiumervaring. De mannen laten ons genieten van niet de meest bekende maar zeker wel zeer aanstekelijke covers.
BLUES JAMSESSIE
Elke 1e zondag van de maand is er een Blues Jamsessie in de Hommel. Iedereen is hierbij van harte welkom zowel de muzikant als de luisteraar
MOOIJ & MUS
Een verrassende samenwerking tussen een gitarist zanger en een rietblazer. Zij hebben inmiddels een zeer gevarieerd repertoire aan melodieën en liederen variërend van lichte jazz, Bertoldt Brecht, Nederlands luisterlied en evergreens van de 40e en 50e jaren opgebouwd. Daarnaast veroorloven ze zich allerlei uitstapjes die ze te binnen schieten. Kortom een avond vol verassingen. Misschien…
THE COAST
The coast speelt dansbare bekende en minder bekende covers van de 60’s tot nu. Denk aan Fleetwood Mac, Amy Winehouse, Anouk en ACDC. De 2 zangeressen van de band vullen elkaar aan met ieder hun eigen stijl.